Medobčinsko prvenstvo v malem nogometu fantje letnik 1999 in mlajši

22. november, 2013

ŠOLSKA ŠPORTNA TEKMOVANJA 2013/14
MEDOBČINSKO PRVENSTVO V MALEM NOGOMETU
FANTJE letnik 1999 in mlajši

SKUPINA A

ura nasprotnika rezlutat
12.00OŠ dr. FRANCETA PREŠERNA-OŠ dr. IVAN PRIJATELJ9:1
13.20OŠ dr. ANTONA DEBELJAKA-OŠ dr. IVAN PRIJATELJ4:1
13.50OŠ dr. ANTONA DEBELJAKA-OŠ dr. FRANCETA PREŠERNA4:0

Vse tekme predtekmovalne skupine A so bile odigrane v ŠC Ribnica (torek, 19.11.2013).

LESTVICA SKUPINE A

mestošolatekmeZ N P gol razlikaosvojene točke
1.OŠ dr. ANTONA DEBELJAKA22 0 0 (8:1) +76 točk
2.OŠ dr. FRANCETA PREŠERNA21 0 1 (9:5) +43 točke
3.OŠ dr. IVAN PRIJATELJ20 0 2 (2 : 13) -110 točk

SKUPINA B

ura nasprotnika rezlutat
13.00OŠ OB RINŽI-OŠ ZBORA ODPOSLANCEV2:4
13.40OŠ ZBORA ODPOSLANCEV-OŠ STARA CERKEV0:3
14.20OŠ STARA CERKEV-OŠ OB RINŽI3:1

Vse tekme predtekmovalne skupine B so bile odigrane v Športni dvorani Kočevje (torek, 19.11.2013).

LESTVICA SKUPINE B

mestošolatekmeZ N P gol razlikaosvojene točke
1.OŠ STARA CERKEV22 0 0 (6:1) +56 točk
2.OŠ ZBORA ODPOSLANCEV21 0 1 (4:5) -13 točke
3.OŠ OB RINŽI20 0 2 (3:7) -40 točk

FINALNI DEL

ura nasprotnika rezlutat
12.15OŠ dr. ANTONA DEBELJAKA-OŠ ZBORA ODPOSLANCEV0:1
12.55OŠ STARA CERKEV-OŠ dr. FRANCETA PREŠERNA1:1 (3:4)*
13.35OŠ ZBORA ODPOSLANCEV-OŠ STARA CERKEV7:0
14.15OŠ dr. FRANCETA PREŠERNA-OŠ dr. ANTONA DEBELJAKA1:1 (2:1)*

*kazenski streli
Vse tekme finalnega dela so bile odigrane v Športni dvorani Kočevje (četrtek, 21.11.2013).

KONČNA LESTVICA

mestošolatekmeZ N P gol razlikaosvojene točke
1.OŠ ZBORA ODPOSLANCEV22 0 0 (8:0) +86 točk
2.OŠ dr. FRANCETA PREŠERNA22 0 0 (2:2) 06 točk
3.OŠ dr. ANTONA DEBELJAKA20 0 2 (1:2) -10 točk
4.OŠ STARA CERKEV20 0 2 (1:8) -70 točk

Na področno prvenstvo sta se uvrstili ekipi iz OŠ Zbora odposlancev in OŠ dr. Franceta Prešerna

NAJBOLJŠI IGRALCI
(po izboru vodstva tekmovanja in trenerjev ekip)
1. mesto: Lunder Žan in Ilc Jaka OŠ ZO in OŠ FP
2. mesto: Firujkič Luka in Cimprič Nejc OŠ ZO in OŠ FP
3. mesto: Ortan Tit in Majcen Žiga OŠ AD in OŠ SC

malinogomet-decki-1

Športni pozdrav!
Javni zavod za šport Občine Kočevje:
vodja športnih programov
Sebastjan VOVKO

REZULTATI TEKEM SO VSEM ŠOLAM IN PC GROSUPLJE POSREDOVANI PO E-POŠTI!